ODGAĐA SE TESTIRANJE ZA UPIS U PRVI RAZRED 2020./2021.

Poštovani roditelji,

Od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine obustavljaju se sve aktivnosti vezane uz upis djece u 1. razred osnovne škole.

Osnovne škole i zdravstvene ustanove neće  do daljnjega provoditi postupak utvrđivanja psihofizičkoga stanja djece radi upisa u prvi razred osnovne škole.

O novom terminu utvrđivanja psihofizičkog stanja djece Škola će pravovremeno objaviti informacije putem mrežne stranice Škole i pozivima kao i za sada planirana testiranja.

STRUČNO POVJERENSTVO OSNOVNE ŠKOLE LUDBREG ĆE  OBAVLJATI TESTIRANJE ZA UPIS U PRVI RAZRED TEK NAKON 4. SVIBNJA 2020.

Roditelji (može samo jedan roditelj)  s djecom dolaze u školu u navedenim terminima U PROSTOR ŠKOLE (URED LOGOPEDINJE MARIJE DUKARIĆ KOLAREK NA 1. KATU POKRAJ TAJNIŠTVA)

Stručno povjerenstvo škole čine Psiholog: Davor Kosec, Pedagoginja: Ana Šamarija i Logopedinja: Marija Dukarić Kolarek i razredna učiteljica.

** PRILIKOM TESTIRANJA/RAZGOVORA S DJETETOM U ŠKOLI POTREBNO JE DONIJETI DOKUMENTACIJU:

- OIB djeteta i postojeću medicinsku dokumentaciju za svu onu djecu s teškoćama u razvoju (logoped, edukacijski rehabilitator, psihologa, fizijatar i slično)

________________________________________________________________

Roditelji su u dječjim vrtićima koji polaze njihova djeca, školski obveznici, primili pozive za testiranje u kojima je naveden termin dolaska u OŠ Ludbreg.

Dolazak na utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta je obavezan. U SLUČAJU SPRIJEČENOSTI OBRATITI SE NA TELEFON OŠ LUDBREG BROJ 810-834 (STRUČNIM SURADNICIMA) ili na mail pedagog.osludbreg@gmail.com ili os-ludbreg@osl.hr.

Klikom na OPŠIRNIJE možete vidjeti redoslijed pregleda po terminima, ali samo istaknute inicijale imena i prezimena djece radi Uredbe o zaštiti i tajnosti osobnih podataka.

objavio: Ana Šamarija   datum: 11. 3. 2020.

« Travanj 2020 »