BOŽIĆNA PRIREDBA

U dobrom raspoloženju dočekani praznici i kraj prvog polugodišta

Tradicionalnom božićnom priredbom obilježili smo završetak prvog polugodišta te proširili već uzburkano blagdansko raspoloženje. Voditeljice Marta i Mirna vodile su program koji je ove godine osobito obilovao glazbom. Pozdravne riječi uputili su nam ravnateljica Đurđa Kladić i župni kapelan Kristijan Stojko. Svoje su nam glazbene sposobnosti na flautama pokazale učenice glazbene škole Lucija Povijač i Adriana Jantol koje su uz vodstvo prof. Andreje Boltek izvele obradu skladbe At Christmas Tide Richarda Herviga. Učenici Nika i Leo Vrban, Ivan Glavak i Noa Vađunec pokazali su svoju spretnost na trubama izvevši obradu skladbe Annie Lisle Edwarda McLina. Pjesmu Aleluja izveo je mali zbor uz soliste Doru Pretković i Marcela Dodleka pod vodstvom učiteljice Barbare Othman. Učiteljica Tanja Crnković sa svojim je zborovima uvježbala pjesme Rock zvončićiKad ljubav pobijediDani i Nek svima je sretan Božić. Pjesmu Dobrodošlica Božiću interpretativno su pročitale učenice Dea Busija i Zara Bilić. Učenice 5. b razreda izvele su recitacije Četiri svijeće i U tišini doma, dok je učenica 1. razreda Mia Matanović recitirala pjesmu Badnja noć. Priredbu je veselim tonovima zatvorila plesna skupina nižih razreda učiteljice Spomenke Lisjak koja je zaplesala na poznatu melodiju pjesme All I want for Christmas is you.

Marta Vrban

objavio: Stiven Šijak   datum: 6. 1. 2019.