Učiteljice i učitelj razredne nastave
Dragica Miklošić | 1.A |
Nataša Janković | 1.B |
Dijana Orehovec | 1.C |
Lucija Špoljarić | 1.D |
Sonja Šijak | 2.A |
Nikolina Zlatić | 2.B |
Spomenka Miličević | 2.C |
Anita Mišak | 3.A |
Spomenka Lisjak | 3.B |
Ksenija Mihin | 3.C |
Davorka Jemrić-Dolovski | 3.D |
Ivana Juras | 3.E |
Mirna Mežnarić |
4.A |
Andrea Majhen |
4.B |
Martina Rukelj |
4.C |
Žaklina Žnidarić-Šeba |
4.D |
PRODUŽENI BORAVAK
Učiteljice razredne nastave:
Martina Dežić Sakač, Romana Kišić- prvi razredi
Petra Novak, Sanja Okić - drugi razredi
Ivana Kobzinek, Antonija Međeral, Renata Štabi - treći razredi
Ivana Markulinčić, Olja Slatki- četvrti razredi
______________________________________________________________
Učiteljice i učitelji predmetne nastave
HRVATSKI JEZIK Ljudmila Kladić Alina Blagaj Nataša Sedlar Ana Vuger |
LIKOVNA KULTURA Antonio Horvatić |
GLAZBENA KULTURA Barbara-Elizabeta Othman Tanja Crnković |
ENGLESKI JEZIK Klaudija Varga Karmen Kanižaj Martina Matanović |
NJEMAČKI JEZIK Jelena Novaković Klaudija Varga Julia Prelog
|
MATEMATIKA Sanela Lesjak Željka Bendelja Šalamon Kristina Stanko Ivana Markov |
PRIRODA Nataša Vađon Tihana Denžić
|
BIOLOGIJA Nataša Vađon Tihana Denžić
|
KEMIJA Nataša Vađon Tihana Denžić Vesna Peček
|
FIZIKA Vesna Peček Petar Mihin |
POVIJEST Marina Busija Željka Biškup Goran Pokos |
GEOGRAFIJA Ivana Sabol Dalia Šipek |
TEHNIČKA KULTURA Đurđa Kladić |
TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA Andrija Ivančić Zenil Vugrinec |
VJERONAUK Kata Nakić Darko Rajh Kristina Kobal Č.s.Karla (Slađana Ivančić)
|
INFORMATIKA Stiven Šijak Goran Pokos Karmen Šimunić Sanela Lesjak
|
_______________________________________________________________
Učiteljice - posebni razredni odjel
Sanja Belić Pavčec |
1., 2. i 5. razred |
Đurđica Ladašić-Škorjanec |
3., 4. i 6. razred |
Ozana Mikulić |
6.,7. i 8. razred |
Marija Lacko | 1., 2. i 5. razred |
__________________________________________________________________
Ravnatelj i stručni suradnici
Tihomir Horvat |
ravnatelj |
Mihaela Novosel |
pedagoginja |
Davor Kosec |
psiholog |
Marija Dukarić Kolarek, zamjena Irena Sovar |
logopedinja |
Kami Othman |
knjižničar |
_____________________________________________________________
Administrativno osoblje
Emina Belić |
tajnica |
Karmen Horvatić |
voditeljica računovodstva |
Dalija Dodlek |
računovodstvena referentica |
___________________________________________
Kuhinja
Ivana Kolman |
kuharica |
Vjekoslav Horvat |
kuhar |
Draženka Tržec |
kuharica |
Sanja Sović | kuharica |
Spremačice, spremači, domar, ložač
-ložač |
Mirjana Funtek |
Vlatka Kocijan |
Marina Kelemen |
Biserka Krobot |
Ksenija Kosec |
Aleksandra Pišpek |
Vadjon Anica |
Irena Kelek |
Jadanić Zvonko-domar |
TERMINI INDIVIDUALNIH RAZGOVORA UČITELJA S RODITELJIMA TE KONTAKT MAIL ADRESA UČITELJA- U PRIVITKU.
« Svibanj 2021 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Zaštita i prava djece |
• MUP-Ministarstvo unu... |
• Plavi telefon-prva l... |
• UNICEF |
• Zaštita djece na NET-u |
• Služba za socijalnu ... |
• Pravobranitelj za dj... |
programi |
Dnevni tisak i zabava |