ŠKOLSKI ŠPORTSKI KLUB "LUDBREG"

šk. god. 2008./09.

ŠŠK "LUDBREG" OKUPLJA UČENIKE I UČENICE OD PETOG DO OSMOG RAZREDA U RAZLIČITIM SPORTSKIM GRANAMA. TO SU: NOGOMET, RUKOMET, KOŠARKA, ATLETIKA I STOLNI TENIS.

U tjeku godine odvija se živa sportska aktivnost. To su u prvom redu međurazredna prvenstva u nogometu, rukometu i košarci. Najbolji nastupaju na međuopćinskim, županijskim i državnim prvenstvima.

MEĐURAZREDNA PRVENSTVA

Do sada je odigrano međurazredno prvenstvo za učenike u nogometu u obje kategorije. Kod učenika petih i šestih razreda najbolji su bili učenici 5d. Kod starijih učenika prvo mjesto izvojevali su učenici 8d razreda. U rukometu je održano samo prvenstvo za učenice sedmih i osmih razreda. Prvo mjesto osvajaju učenice 7d razreda, predvođene najboljom igračicom i najboljim strjelcem Sarom Kolak. Prvenstvo se nastavlja natjecanjem učenika petih i šestih razreda.

MEĐUOPĆINSKA, ŽUPANIJSKA I POLUZAVRŠNA DRŽAVNA PRVENSTVA

Na županijskom prvenstvu u košarci, koje je održano u Petrijancu, muška ekipa osvaja odlično drugo mjesto i potvrđuje svoju višegodišnju kvalitetu u ovom sportu. Do sada su košarkaši osvojili čak 10 puta županijsko prvenstvo i po tome su najtrofejnija ekipa naše škole. Košarkašice osvajaju prvo mjesto na županijskom prvenstvu, koje je održano u Ludbregu. One nastavljaju daljnje natjecanje na poluzavršnici državnog prvenstva, koje će se održati u Bjelovaru. Predstoje međuopćinska natjecanja u rukometu za muške i ženske ekipe, te natjecanje u nogometu

POLUZAVRŠNO DRŽAVNO  PRVENSTVO U KOŠARCI

U Bjelovaru je 30. siječnja 2009. održano poluzavršno državno prvenstvo u košarci za učenice osnovnih škola. Varaždinsku županiju zastupala je OŠ "Ludbreg". U konkurenciji šest ekipa iz isto toliko županija, košarkašice ŠŠK  "Ludbreg" osvojele su odlično treće mjesto i potvrdile svoju kvalitetu.

MARTINA ŠTIMAC - KAPETANICA EKIPE

SLIKE PRVAKA I NAŠIH JUNAKA !

PRVACI ŠKOLE U NOGOMETU - 8D

PRVACI SKOLE U NOGOMETU - 5D

PRVAKINJE ŠKOLE U RUKOMETU - 7D RAZRED

Košarkaške prvakinje

KOŠARKAŠI ŠŠK "LUDBREG" DRUGO MJESTO U ŽUPANIJI

MEĐUOPĆINSKO PRVENSTVO U RUKOMETU I NOGOMETU

U Ludbregu je 5. 02. 2009. održano međuopćinsko prvenstvo za osnovne škole u rukometu. U muškoj i ženskoj konkurenciji bili su uvjerljivi rukometaši i rukometašice iz OŠ "Ludbreg". Obje ekipe stekle su pravo igranja na županijskom prvenstvu, koje će se održati 17.02. 2009. u Knegincu za muške ekipe i drugi dan u Ludbregu za ženske ekipe.

RUKOMETAŠICE ŠŠK "LUDBREG"

Nogometno prvenstvo održano je 12. 02. 2009. opet u Ludbregu. U prvoj utakmici sastali su se nogometaši Martijanca i Svetog Đurđa. Martijanec je pobjedio sa 2 : 0. U drugom polufinalu sastale su se ekipe Ludbrega i Veligog Bukovca. Ludbrežani pobjeđuju sa 5 : 0. U finalu sa sastaju Ludbreg i Martijanec. Ludbrežani slave sa uvjerljivih 7 : 0. Za treće mjesto bore se Veliki Bukovec i Sveti Đurđ. Pobjedu su odnjeli nogometaši iz Bukovca sa  2 : 1. Konačni redosljed: Ludbreg, Martijanec, Veliki Bukovec i Sveti Đurđ. Ludbrežani nastavljaju natjecanje na županijskom  prvenstvu 2.03.2009. u Varaždinu.

NOGOMETAŠI ŠŠK "LUDBREG"

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U RUKOMETU

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U RUKOMETU ZA MUŠKE I ŽENSKE EKIPE ODRŽANO JE 17. I 18. VELJAĆE U KNEGINCU GORNJEM I U LUDBREGU.

RUKOMETAŠI ŠŠK "LUDBREG" U KONKURENCIJI 12 ŠKOLA IZ VARAŽDINSKE ŽUPANIJE OSVOJILI SU 5 MJESTO SA JEDNIM NERJEŠENIM REZULTATOM I JEDNOM UVJERLJIVOM POBJEDOM. ZBOG NEDOVOLJNE GOL RAZLIKE  NISU SE USPJELI PLASIRATI U FINALE. PRVO MJESTO OPET SU OSVOJILI RUKOMETAŠI IZ IVANCA I PLASIRALI SE NA POLUZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA

RUKOMETAŠICE OŠ "LUDBREG" OSVOJILE SU TREĆE MJESTO U KONKURENCIJI 10 OŠ IZ VARAŽDINSKE ŽUPANIJE. VEOMA LIJEPI USPJEH NAKON VIŠEGODIŠNJIH SLABIJIH REZULTATA U TOM SPORTU. PRVO MJESTO OSVOJILE SU RUKOMETAŠICE IZ V. OŠ IZ VARAŽDINA.

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U MALOM NOGOMETU

U Varaždinu je u petak 20. 03. 2009. održano županijsko prvenstvo u malom nogometu za učenike osnovnih škola. U konkurenciji 16 ekipa ŠŠK "Ludbreg"  uvjerljivo je osvojio županijsko prvenstvo sa četri pobjede. Tako su nogometaši Ludbrega stekli pravo igranja na poluzavršnici državnog prvenstva, koje će se održati u Murskom Središću  u četvrtak 26. 03. 2009. Nadamo se novom uspjehu naših nogometaša.

NOGOMETAŠI ŠŠK "LUDBREG" - PRVACI VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

KROS SPORTSKIH NOVOSTI

ZAGREB - NEDJELJA 26. TRAVANJ 2009.

JEZERO BUNDEK

Atletićari OŠ Ludbreg nastupili su na krosu sa ekipom od 48 učenika i učenica. U konkurenciji preko 4300 trkača i oko stotinjak škola iz cijele Hrvatske ekipe i pojedinci Ludbrega ostvarile su odlične rezultate.

U konkurenciji učenika sedmih razreda osvojeno je ekipno peto mjesto. Učenice sedmih razreda ekipno su bile šeste a učenice osmih razreda osme. U konkurenciji 97 osnovnih škola OŠ Ludbreg osvojila je ukupno sjajno 10 mjesto. Od pojedinaca posebno se je istakao Antonio Jalšić, koji je u konkurenciji tristotinjak trkača osvojio 7 mjesto.

EKIPA UČENIKA SEDMIH RAZREDA -  5 MJESTO

EKIPA UČENICA SEDMIH RAZREDA - 6 MJESTO

EKIPA UČENICA OSMIH RAZREDA - 8 MJESTO

START UČENICA ŠESTIH RAZREDA

Osnovna škola Ludbreg

A.Kačića Miošića 17, 42230 Ludbreg

Tel; fax: 042/810-834

e-mail 1:

ured@os-ludbreg.skole.hr

e-mail 2:

os-ludbreg@osl.hr

Upisi.hr

U nastavku možete preuzeti datoteke OKVIRNOG VREMENIKA PISANIH PROVJERA za drugo obrazovno razdoblje 2016./2017.

U slučaju potrebe, učitelji zadržavaju pravo promjene termina, o čemu će učenici biti pravovremeno obaviješteni.

Želimo vam puno uspjeha!

Hrvački klub LUDBREG

Računalna sigurnost
18.08.2017. 15:31