E usmjeravanje

SUV

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

održati će se u srijedu 29.1.2020. u 15 sati.

Nakon sjednice od 16.30 sati održati će se individualni razgovori s roditeljima.

Školska liječnica

AMBULANTA u Novom Marofu, koja je zadužena za OŠ Ludbreg

dostupna na

TEL. 611-042

Zaostatke cijepljenja

možete kontaktirati Dr. Babok iz Varaždina

tel: 398 532

Radno vrijeme: SRI, ČET, PET ( PRIJEPODNE 7-13)

PON, UTO (POSLIJEPODNE 12:30 -19)

Pravilnik o vrednovanju
SIGURNOST NA INTERNETU

SIGURNOST NA INTERNETU.pptx

E -DNEVNIK

KUTAK ZA UČITELJE

« Siječanj 2020 »

Ispis statistike od 8. 9. 2019.

Sigurniji internet

MZO

PROJEKT "HUMANOST NA DJELU" U OŠ LUDBREG

U prvom obrazovnom razdoblju u našoj školi provedene su, ali i dalje se provode, humanitarne akcije čiji je cilj promicanje humanog i suradničkog načina života naših učenika.

Učenici uče odnositi odluke, razvijaju komunikacijske vještine, poučeni su tolranciji i  razumiju vlastite i potrebe zajednice.

Akcije u kojima su učenici sudjelovali u prvom polugodištu su: Solidarnost na djelu, akcija Caritasa 'Za 1000 radosti', akcija za Udrugu Spas, nastup u Domu za starije i nemoćne Čukovec, te akcija prikupljanja donacija na božićnom sajmu - Cinkušu Adventskom.

Solidarnost na djelu

Učenici naše škole su u listopadu sudjelovali u akciji Crvanog križa i svojom nesebičnom pomoću, aktivnošću i solidarnošću pomogli u prikupljanju sredstava za potrebite.

Akcija Caritasa „Za 1000 radosti 2013“

pomaže najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj. Učenici su tijekom prosinca dobrovoljnom kupnjom narukvica u boji na kojima se nalazio tekst SVI SMO POZVANI...širiti prijateljstvo razumjeti druge, štititi slabije, buditi nadu, činiti dobro, govoriti istinu, pomoći potrebnima. voljeti vjerno, pružiti utjehu, živjeti habro doprinjeli akciji Caritasa, koji već 11 godina pomaže obiteljima u potrebi.

Nastup učenika u Domu za starije u nemoćne Čukovec

Učenici nižih razreda svojim su nastupom povodom sv.Nikole razveselili starije i nemoćne osobe u Domu u Čukovcu.Tom predivnom gestom učenici, roditelji i razrednica uveselili su blagdane korisnika Doma i pokazali nesebičnu humanost na djelu.

Akcija za udrugu Spas

Učiteljica Ivana Sabol, koordinatorica akcije pomoći udruzi za zaštitu životinja Spas.

U OŠ Ludbreg u razdoblju od 2. – 13. prosinca 2013. skupljali smo stare novine, stare deke, krpe, ručnike, plahte i hranu za pse (konzerve i suha hrana).

Udruga za zaštitu životinja ”Spas” je humanitarna, nevladina i neprofitna udruga koja svojim dugogodišnjim i volonterskim radom rješava problem zbrinjavanja napuštenih, izgubljenih  i odlutalih životinja s područja cijele Varaždinske županije i radi na suzbijanju okrutnosti prema životinjama.

CINKUŠ ADVENTSKI – RADOST DARIVANJA

Učenici i učitelji OŠ Ludbreg 21. prosinca od jutra sudjelovali na božićnom sajmu pod nazivom

"Cinkuš Adventski - radost darivanja".

Na štandu naše škole bili su izloženi razni radovi naših učenika i učitelja te fini kolači koje su pripremili vrijedni roditelji.

Ovom prilikom mnogi posjetitelji su mogli pridonijeti malim prilogom kojim će se pomoći djeci slabijeg imovinskog stanja.

Od srca zahvaljujemo svima koji su nam pomogli u sudjelovanju na božićnom sajmu uz obećanje da ćemo i dalje pomagati našoj djeci i razvijati vrline davanja i radosti kako u srcima najmlađih, tako i odraslih članova naše zajednice.

Posebnu zahvalu upućujemo vrijednim učenicima i učiteljima koji su svojom organizacijom i prisutnošću učinili ovaj sajam ljepšim i radosnijim.

objavio: Ana Šamarija   datum: 31. 1. 2014.

NADOKNADA NASTAVE

Poštovani roditelji i učenici!

Varaždinska županija kao osnivač OŠ Ludbreg zatražila je suglasnost MZO-a za nadoknadu nastavnih dana provedenih u štrajku te Vam istu prilažemo. Napominjem da je i subota, 18.travnja 2020., nastavni dan. Ujedno Vas pozivam na Božićnu priredbu koja će se održati 23.12.2019. u kinodvorani u 9:00 sati i u 11:15 sati.

Hvala na razumijevanju.

Ravnateljica: Đurđa Kladić

Suglasnost MZO.pdf

Udžbenici i radni materijal 2019./2020.

Poštovani roditelji,

Grad Ludbreg će financirati kupnju radnog materijala za sve učenike OŠ Ludbreg.
Udžbenike i radni materijal učenici će dobiti u školi prvog radnog dana, 9.rujna 2019.

Napominjemo da Grad ne financira kupnju mapa za likovnu kulturu, zbirki zadataka koje nisu propisane kao ni ispite znanja..

« Siječanj 2020 »