E usmjeravanje

SUV

SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

održati će se u srijedu 29.1.2020. u 15 sati.

Nakon sjednice od 16.30 sati održati će se individualni razgovori s roditeljima.

Školska liječnica

AMBULANTA u Novom Marofu, koja je zadužena za OŠ Ludbreg

dostupna na

TEL. 611-042

Zaostatke cijepljenja

možete kontaktirati Dr. Babok iz Varaždina

tel: 398 532

Radno vrijeme: SRI, ČET, PET ( PRIJEPODNE 7-13)

PON, UTO (POSLIJEPODNE 12:30 -19)

Pravilnik o vrednovanju
SIGURNOST NA INTERNETU

SIGURNOST NA INTERNETU.pptx

E -DNEVNIK

KUTAK ZA UČITELJE

« Siječanj 2020 »

Ispis statistike od 8. 9. 2019.

Sigurniji internet

MZO

Razmjena učenika OŠ Ludbreg i OŠ Martijanec

„Škola bi trebala biti najbolja zabava u gradu.“

(Peter Kline, The Everyday Genius:Great Ocean Publishers, 1823. North Lincoln Street, Arlington, VA 2207.)

Stručni suradnici pedagozi osnovnih škola Ludbreg i Martijanec organizirali su projekt razmjene učenika šestih razreda na jedan nastavni dan.

U projektu su sudjelovali učenici 6.a i 6.c razreda OŠ Ludbreg s razrednikom Antonijem Horvatićem i logopedinjom Marinom Gran. Proveli su  jedan nastavni dan, 5 nastavnih sati u OŠ Martijanec.

Isto tako, u OŠ Ludbreg gostovali su učenici 6.a i 6.b  razreda OŠ Martijanec s razrednicama Spomenkom Struški i Ivanom Pačko Horvat.

Učenici OŠ Martijanec na odlasku iz OŠ Ludbreg.

Ovako je to izgledalo u OŠ Ludbreg…

U utorak, 3.3.2015., učenici iz OŠ Martijanec došli su ranim autobusom na nastavu u ludbrešku školu. Neki su bili uzbuđeni, a neki su bili još pospani, no stigli su na vrijeme na prve satove, spremni za učenje. Prema rasporedu učenika 6.a i 6.c razreda, imali su pet sati koje su održale učiteljice i učitelji u skladu s nastavnim planom i programom.

Najvrednija iskustva doživjeli su naravno za vrijeme nastave, ali i tijekom odmora, te kod prelaženja iz učionice u učionicu. Na hodnicima su susreli mnoga lica koja poznaju, te ona koja još ne poznaju, ali su ih odjednom poželjeli upoznati. Nova poznanstva i razgovori s prijateljima proširili su školom dobro raspoloženje.

Važno je istaknuti kako je cilj ovog projekta stručnih suradnika bio uvesti učenike u novo okruženje, da učenici upoznaju način poučavanja učitelja u školi Ludbreg i Martijanec i dožive drugačiju atmosferu škole. Projekt je najviše usmjeren na razvoj samopouzdanja učenika, stjecanje iskustva nastave s nepoznatim učiteljima, ojačati suradnju među školama, te razvijati prezentacijske kompetencije i komunikacijske vještine učenika.

Namjera je bila započeti i razvijati dalje pedagošku suradnju te razmijeniti iskustva između učitelja i stručnih suradnika OŠ Ludbreg i OŠ Martijanec, što smo uspješno i ostvarili.

Link na emisiju VTV-a Kutionica od 12.ožujka 2015. godine.

Više fotografija možete pogledati u ovoj galeriji.

Iskustvo naše učenice 6.c razreda

„ U utorak, 3.3.2015.g., 6.a i 6.c imali su priliku posjetiti OŠ Martijanec. Stigli smo u 8:10 h. Dočekali su nas pedagog škole, učiteljica iz matematike i učiteljica iz vjeronauka. Ravnateljicu škole nažalost nismo uspjeli upoznati jer je bila u Varaždinu poslom. Upoznali su nas sa školom. Škola je bijele boje s dvoranom blage zelene boje. Pored škole nalazi se dječje igralište. Pedagog nas je odveo u školsku kuhinju na doručak. Doručkovali smo mlijeko i kekse. Prvi sat smo imali vjeronauk s učiteljicom Dubravkom Červek. Zabavljali smo se, igrali i učili novo gradivo. Drugi sat smo proveli s učiteljem Vladom Pavičićem na geografiji. Za vrijeme drugog sata stigli su s VTV-a i htjeli su čuti naše dojmove. Treći sat smo imali matematiku s učiteljicom Željkom Mikulić. Poslije trećeg sata  smo ručali. Za ručak su nam poslužili grah s kobasicama, a za desert čokoladicu. Četvrti sat imali smo engleski jezik s učiteljicom Dubravkom Kišić, dok smo sat razrednika, peti sat, proveli s pedagoginjom pripravnicom. Svi smo se proveli SUPER! Bilo nam je jako zabavno, a kad bismo mogli, opet bismo posjetili OŠ Martijanec!¨

Leona Petrić 6.c razred OŠ Ludbreg

objavio: Ana Šamarija   datum: 4. 3. 2015.

NADOKNADA NASTAVE

Poštovani roditelji i učenici!

Varaždinska županija kao osnivač OŠ Ludbreg zatražila je suglasnost MZO-a za nadoknadu nastavnih dana provedenih u štrajku te Vam istu prilažemo. Napominjem da je i subota, 18.travnja 2020., nastavni dan. Ujedno Vas pozivam na Božićnu priredbu koja će se održati 23.12.2019. u kinodvorani u 9:00 sati i u 11:15 sati.

Hvala na razumijevanju.

Ravnateljica: Đurđa Kladić

Suglasnost MZO.pdf

Udžbenici i radni materijal 2019./2020.

Poštovani roditelji,

Grad Ludbreg će financirati kupnju radnog materijala za sve učenike OŠ Ludbreg.
Udžbenike i radni materijal učenici će dobiti u školi prvog radnog dana, 9.rujna 2019.

Napominjemo da Grad ne financira kupnju mapa za likovnu kulturu, zbirki zadataka koje nisu propisane kao ni ispite znanja..

« Siječanj 2020 »