« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Termini individualnih razgovora s učiteljima
Poštovani roditelji i učenici, u nastavku, klikom na OPŠIRNIJE možete pogledati kada učitelji imaju termin za individualne razgovore u novoj školskoj godini.
Isti popis objavljen je i na oglassnoj ploči škole.
UČITELJI |
VRIJEME INDIVIDUALNIH RAZGOVORA |
DIJANA OREHOVEC |
PONEDJELJAK 3.SAT |
NATAŠA JANKOVIĆ |
SRIJEDA 4.SAT |
DRAGICA MIKLOŠIĆ |
PONEDJELJAK 3.SAT |
LUCIJA ŠPOLJARIĆ |
ČETVRTAK 4.SAT |
SPOMENKA MILIČEVIĆ |
UTORAK 3.SAT |
SONJA ŠIJAK |
SRIJEDA 3.SAT |
NIKOLINA ZLATIĆ |
ČETVRTAK 3.SAT |
TIHOMIR HORVAT |
UTORAK 2.SAT |
SPOMENKA LISJAK |
PONEDJELJAK 2.SAT |
KSENIJA MIHIN |
PONEDJELJAK 4.SAT |
DAVORKA JEMRIĆ –DOLOVSKI |
PETAK 3.SAT |
ANITA MIŠAK |
PONEDJELJAK 4.SAT |
OLJA DIJANOŠIĆ |
ČETVRTAK 2.SAT |
ANDREJA MAJHEN |
SRIJEDA 4.SAT |
MARTINA RUKELJ |
PONEDJELJAK 2.SAT |
MIRNA MEŽNARIĆ |
PONEDJELJAK 4.SAT |
ŽAKLINA ŽNIDARIĆ ŠEBA |
PETAK 3.SAT |
LJUDMILA KLADIĆ |
SRIJEDA 4.SAT |
NATAŠA SEDLAR |
PONEDJELJAK 2.SAT |
ALINA BLAGAJ |
UTORAK 4.SAT |
ANA VUGER |
ČETVRTAK 5.SAT |
MARTINA MATANOVIĆ |
PETAK 2.SAT |
KARMEN KANIŽAJ |
PETAK 2.SAT |
KLAUDIJA VARGA |
PONEDJELJAK 5.SAT |
DANKA HORVATIĆ |
SRIJEDA 5.SAT |
JELENA NOVAKOVIĆ |
UTORAK 4.SAT |
VERONIKA FERENC |
PONEDJELJAK 4.SAT |
ANTONIO HORVATIĆ |
UTORAK 5.SAT |
BARBARA OTHMAN |
|
TANJA CRNKOVIĆ |
PONEDJELJAK 5.SAT |
SANELA LESJAK |
SRIJEDA 5.SAT |
ŽELJKA BENDELJA ŠALAMON |
UTORAK 2.SAT |
IVANA KLADIĆ |
ČETVRTAK 4.SAT |
KRISTINA STANKO |
PONEDJELJAK 4.SAT |
NATAŠA VAĐON |
SRIJEDA 2.SAT |
TIHANA DENŽIĆ |
ČETVRTAK 4. SAT |
MARINA BUSIJA |
UTORAK 2.SAT |
ILIJA KELAVA |
ČETVRTAK 3.SAT |
IVANA SABOL |
UTORAK 4. SAT |
KATA NAKIĆ |
PETAK 2.SAT |
DARKO RAJH |
UTORAK 3. SAT |
KRISTINA KOBAL |
PONEDJELJAK 7.SAT |
SLAĐANA IVANČIĆ (Č.S.KARLA) |
UTORAK 3.SAT |
MARINA HRNČIĆ |
PONEDJELJAK 3.SAT |
ANDRIJA IVANČIĆ |
UTORAK 4.SAT |
ZENIL VUGRINEC |
UTORAK 4.SAT |
STIVEN ŠIJAK |
PETAK 3.SAT |
KRISTINA ŠTRLEK |
ČETVRTAK 7.SAT |
VESNA MEĐIMOREC |
PETAK 3.SAT |
MATEJA KLEKAR |
UTORAK 3. SAT |
ĐURĐICA LADAŠIĆ -ŠKORJANEC |
UTORAK 3.SAT |
SANJA PAVČEC |
ČETVRTAK 3.SAT |
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Zaštita i prava djece |
• MUP-Ministarstvo unu... |
• Plavi telefon-prva l... |
• UNICEF |
• Zaštita djece na NET-u |
• Služba za socijalnu ... |
• Pravobranitelj za dj... |
programi |
Dnevni tisak i zabava |