NOVINARSKA GRUPA

Novinarska skupina Osnovne škole Ludbreg - kako ovo zvuči profesionalno. Možda nismo najveći novinari u našem gradu, ali težimo tome. Pišemo razne članke, tekstove, ankete i novosti koje se događaju u našoj školi i gradu. Zvuči zanimljivo, je li tako?

Mi smo skupina koja se trudi i daje sve od sebe da naš list i stranica budu najbolji. Da, imamo školski list „Zvijezde“ pa čak i internetsku stranicu! Na našoj školskoj stranici možete pogledati prijašnje listove pa ako vam padne na pamet kako da poboljšamo svoj rad, javite nam!

Djelujemo već dugi niz godina i svake godine smo napredniji.

Marljivo radimo pod vodstvom učiteljice Maje Mlakar koja je ujedno i učiteljica hrvatskog jezika u našoj školi. Pomaže nam urediti i ispraviti naše pogreške.

Ako ste nadareni i želite da se vaš talent vidi (kao npr. neki sastavak, pjesma ili likovni uradak) javite se učiteljici Maji. Tko zna, možda postanete faca.

Sudionici novinarske skupine možete postati od 5. razreda osnovne škole pa ako želite posjetite nas! Uvijek ste dobrodošli!

Nadam se da ćemo uskoro vidjeti nova lica!

sastavila: Hana Bilić, 8.b.

raspored1.jpg
raspored1.pdf