Obavijest - provedba postupka jednostavne nabave

Sukladno članku 8. Pravilnika o provedbi postupka jednostavne nabave Osnovna škola Ludbreg objavljuje sljedeću obavijest koju u nastavku možete preuzeti:

PREDMET: Obavijest o jednostavnoj nabavi

Poštovani, Osnovna škola Ludbreg, A. Kačića Miošića 17, 42 230 Ludbreg, OIB: 82884083985 u postupku je jednostavne nabave radova na zamjeni vanjske stolarije. Detaljan opis predmeta nabave, kriterij za odabir ponuda, način na koji se podnosi ponuda, krajnji rok za dostavu ponuda, kao i svi ostali važni podaci navedeni su u Pozivu na dostavu ponuda.

Ukoliko želite sudjelovati u postupku jednostavne nabave molimo vas da pisani Zahtjev za dostavu Poziva dostavite na slijedeću adresu: Upravni odjel za gospodarstvo, financije i europske poslove Varaždinske županije, Franjevački trg 7, 42 000 Varaždin, Anita Strniščak, Broj telefona: 042/ 390 565, broj telefaksa: 042/ 390 543, E-mail: anita.strniscak@vzz.hr U Zahtjevu navedite način dostave (poštom, e-poštom, faksom,…) i točnu adresu na koju će vam se dostaviti Poziv na dostavu ponuda. Rok za dostavu ponuda ističe 31. srpnja 2017. godine u 10:00 sati.

Unaprijed se zahvaljujemo.

Ovlašteni predstavnici naručitelja

Pravilnik - jednostavna nabava

U nastavku možete preuzeti Pravilnik o provedbi postupaka jednostavne nabave za OŠ Ludbreg.

Pravilnik jednostavne nabave.pdf

Financijski plan i plan nabave za 2017. godinu

Poštovani, ovdje možete pogledati financijski plan naše škole, kao i plan nabave za 2017. godinu.

Financijski izvještaj 2016.

U prilogu su bilješke uz financijski izvještaj za 2016. godinu.

Procedura naplate prihoda u OŠ Ludbreg

U nastavku možete pogledati Proceduru naplate prihoda u OŠ Ludbreg.

Procedura naplate prihoda 2016..pdf

Financijski izvještaj

U prilogu su bilješke uz financijski izvještaj za 2015. godinu.

Financijski plan i plan nabave 2016.

Poštovani, ovdje možete pogledati financijski plan naše škole, kao i plan nabave.

Za sva pitanja oko financija i plaćanja od početka 2015. godine možete se obratiti gđi. Maji Cafuk u računovodstvu na tel. 042/ 810-834.

Financijski plan i plan nabave

Za sva pitanja oko financija i plaćanja  možete se obratiti gđi. Maji Cafuk u računovodstvu na tel. 042/ 810-834.

Fiskalna odgovornost

Temeljem članka 27. Pravilnika o financijskom izvještavanju u proračunskom računovodstvu (“Narodne novine” broj 3/2015), objavljuje se Financijski izvještaj  za 2014. godinu

U prilogu su financijski izvještaji škole za 2014. godinu.

Financijski izvjestaj-2014..zip

Financijski plan
Izjava o nepostojanju sukoba interesa

Temeljem članka 13. stavak 9. Zakona o javnoj nabavi (N.N. br. 90/11.) objavljujemo da ravnateljica Osnovne škole Ludbreg i s njom povezane osobe u smislu članka 13. stavak 4. Zakona o javnoj nabavi (bračni drug ili izvanbračni drug, srodnici po krvi u uspravnoj lozi, braća i sestre te posvojitelj, odnosno posvojenik) nisu u sukobu interesa sukladno članku 13. Zakona o javnoj nabavi te stoga nema gospodarskih subjekata s kojima Osnovna škola Ludbreg, kao javni naručitelj, ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi.

Osnovna škola Ludbreg

A.Kačića Miošića 17, 42230 Ludbreg

Tel; fax: 042/810-834

e-mail 1:

ured@os-ludbreg.skole.hr

e-mail 2:

os-ludbreg@osl.hr

Upisi.hr

U nastavku možete preuzeti datoteke OKVIRNOG VREMENIKA PISANIH PROVJERA za drugo obrazovno razdoblje 2016./2017.

U slučaju potrebe, učitelji zadržavaju pravo promjene termina, o čemu će učenici biti pravovremeno obaviješteni.

Želimo vam puno uspjeha!

Hrvački klub LUDBREG

Računalna sigurnost
18.08.2017. 15:31