preskoči na sadržaj
Djelatnici škole

Učiteljice i učitelj razredne nastave 17./18.

 

Spomenka Miličević

1.A

Sonja Šijak

1.B

Nikolina Zlatić

1.C

Tihomir Horvat

1.D

Marija Dodlek

1.E

Spomenka Lisjak

2.A

Ksenija Mihin

2.B

Davorka Jemrić Dolovski

2.C

Anita Mišak

2.D

Andrea Majhen

3.A

Martina Rukelj

3.B

Mirna Mežnarić

3.C

Žaklina Žnidarić Šeba

3.D

Dijana Orehovec

4.A

Zdenka Moslavec

4.B

Nataša Janković

4.C

Dragica Miklošić

4.D

 

 

PRODUŽENI BORAVAK 3 grupe

Voditeljice: Olja Dijanošić, Antonija Jandrok i Ana Šehić

______________________________________________________________

Učiteljice i učitelji predmetne nastave

 

HRVATSKI JEZIK

Ljudmila Kladić

Alina Sabol

Nataša Sedlar

Ana Vuger (por)

LIKOVNA KULTURA

Antonio Horvatić

GLAZBENA KULTURA

Barbara Othman

Tanja Crnković

ENGLESKI JEZIK

 

Klaudija Varga 

Karmen Kanižaj

Martina Matanović

NJEMAČKI JEZIK

Julia Prelog

Jelena Palfi

Klaudija Varga

MATEMATIKA

 

Sanela Lesjak

Željka Bendelja Šalamon

Kristina Stanko

PRIRODA

Nataša Vađon 

Tihana Petrić 

BIOLOGIJA

Nataša Vađon

Tihana Petrić

KEMIJA

Nataša Vađon

Tihana Petrić

Vesna Međimorec 

FIZIKA

Vesna Međimorec

POVIJEST

Marina Busija

Ilija Kelava

GEOGRAFIJA

Ivana Sabol 

Ilija Kelava 

TEHNIČKA KULTURA

Marina Hrnčić

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Andrija Ivančić

Zenil Vugrinec

VJERONAUK

Kata Nakić

Darko Rajh

Kristina Kobal

Č.s.Karla (Slađana Ivančić)

INFORMATIKA

Stiven Šijak

Kristina Štrlek

Sanela Lesjak

 

_______________________________________________________________

 

Učiteljice - posebni razredni odjel

 

Đurđica Ladašić Škorjanec

2.,3.,4. razred

Sanja Pavčec

5. i 6. razred

Lucija Jadanić

7. i 8. razred

 

__________________________________________________________________

 

Ravnatelj i stručni suradnici

Đurđa Kladić

ravnateljica

Ana Šamarija

pedagoginja

Davor Kosec

psiholog

Marija Dukarić Kolarek

logopedinja

Kami Othman

knjižničar

 

_____________________________________________________________

 

Administrativno osoblje     

Vladimir Tenčić

tajnik

Maja Cafuk (por.)

Zamjena Karmen Trtinjak

računovođa

Vinka Softić

računovodstveni referent

 

 ___________________________________________

 

Kuhinja

 

kuharica

Draženka Tržec

kuharica

Vjekoslav Horvat

kuhar

 

 

Spremačice, spremači, domar, ložač

 

Damir Stančin

Ljubica Zadravec

Vlatka Kocijan

Marija Janščak

Elizabeta Kanešić

 

Vesnica Ciler

 

 

Kristina Nikolaus

Irena Kelek

Jadanić Zvonko

 

Zadnja izmjena 10.1.2019.

 

KONTAKT


LOGO ŠKOLE


 


 


OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA

Raspored zvona

 


Raspored sati

 

 

Priloženi dokumenti:
raspored1.jpg
raspored1.pdf


Žurni poziv 112

         


EU


Projekt e - Škole

Kutak za učenike

Kućni red škole


Oglasna ploča

Forum

Korisni linkovi

CERT
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Net-sigurnost
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju