preskoči na sadržaj
Djelatnici škole

Učiteljice i učitelj razredne nastave 

 

Dijana Orehovec 1.A
Nataša Janković 1.B
Dragica Miklošić 1.C
Lucija Špoljarić 1.D

Spomenka Miličević

2.A

Sonja Šijak

2.B

Nikolina Zlatić

2.C

Tihomir Horvat

2.D

Spomenka Lisjak

3.A

Ksenija Mihin

3.B

Davorka Jemrić Dolovski

3.C

Anita Mišak

3.D

Olja Dijanošić

3.E

Andreja Majhen

4.A

Martina Rukelj

4.B

Mirna Mežnarić

4.C

Žaklina Žnidarić Šeba

4.D

 

 

 

 

PRODUŽENI BORAVAK 6 grupe

Voditeljice:  Antonija Jandrok i Ana Šehić, Petra Novak, Renata Štabi, Ivana Markulinčić, Romana Kišić

______________________________________________________________

Učiteljice i učitelji predmetne nastave

 

HRVATSKI JEZIK

Ljudmila Kladić

Alina Sabol

Nataša Sedlar

Ana Vuger 

LIKOVNA KULTURA

Antonio Horvatić

GLAZBENA KULTURA

Barbara Elizabeta Othman

Tanja Crnković

ENGLESKI JEZIK

 

Klaudija Varga 

Karmen Kanižaj

Martina Matanović

Juranko Gordana

NJEMAČKI JEZIK

Julia Prelog

Jelena Palfi

Klaudija Varga

Ferenc Veronika

MATEMATIKA

Sanela Lesjak

Željka Bendelja Šalamon

Kristina Stanko

Ivana Kladić

Ljubica Simunić

PRIRODA

Nataša Vađon 

Tihana Petrić 

BIOLOGIJA

Nataša Vađon

Tihana Petrić

KEMIJA

Nataša Vađon

Tihana Petrić

Vesna Međimorec 

FIZIKA

Vesna Međimorec

POVIJEST

Marina Busija

Ilija Kelava

GEOGRAFIJA

Ivana Sabol 

Ilija Kelava 

TEHNIČKA KULTURA

Novak Gordana

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Andrija Ivančić

Zenil Vugrinec

VJERONAUK

Kata Nakić

Darko Rajh

Kristina Kobal

Č.s.Karla (Slađana Ivančić)

Mislav Mikac

INFORMATIKA

Stiven Šijak 

Kristina Štrlek 

Sanela Lesjak 

 

_______________________________________________________________

 

Učiteljice - posebni razredni odjel

 

Đurđica Ladašić Škorjanec

4., 5., 6. razred

Sanja Belić Pavčec

2. , 3. razred

Mateja Klekar

7. i 8. razred

 

__________________________________________________________________

 

Ravnatelj i stručni suradnici

Đurđa Kladić

ravnateljica

Ana Šamarija

pedagoginja

Davor Kosec

psiholog

Marija Dukarić Kolarek

logopedinja

Kami Othman

knjižničar

 

_____________________________________________________________

 

Administrativno osoblje     

Vladimir Tenčić

tajnik

Maja Cafuk (por.)

Zamjena Karmen Trtinjak

računovođa

Vinka Softić

računovodstveni referent

 

 ___________________________________________

 

Kuhinja

 

 

Vjekoslav Horvat

kuhar

Draženka Tržec

kuhar

Sanja Sović kuharica

 

 

 

 

Spremačice, spremači, domar, ložač

 

Damir Stančin-ložač

Ljubica Zadravec

Vlatka Kocijan

Marija Janščak

Biserka Krobot

Ksenija Kosec

Aleksandra Pišpek

Vadjon Anica

 

 

Irena Kelek

Jadanić Zvonko-domar

 

 

LOGO ŠKOLE


KONTAKT


Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


 


Individualni razgovori

Projekti prehrane

Raspored zvona

 


Raspored sati

 

 

 


Žurni poziv 112

         


EU


Projekt e - Škole

Kutak za učenike
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Kućni red škole


Oglasna ploča

Forum

Korisni linkovi

CERT
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Net-sigurnost
Lista linkova je prazna




preskoči na navigaciju